Download the Results Sheet [Download] { As of 11.00, Monday 18th August, GMT}

1A Fidil / Fiddle (Faoi 12)
1st Séamus O’Gorman Craobh Na gComarach, Port Láirge
2nd Ellen O’Gorman Craobh Na gComarach, Port Láirge
3rd Ciara Faherty Portarlington, Co Laoise

1B Fidil / Fiddle (12-15)
1st Paul Farren Craobh na hInse, Clár
2nd Bridget O’Donnell Martin Mulvihill Branch,Pearl River, New York, USA
3rd Rosa Carroll An Tulach, Clár

1C Fidil / Fiddle (15-18)
1st Sarah O’Gorman Craobh Na gComarach, Port Láirge
2nd Eibhlin de Barra Gort na mBó Maigh Eo
3rd Eimear Connolly Ballinagh, An Cabhán

1D Fidil / Fiddle (O18)
1st Dylan Foley Michael Coleman-Martin O’Grady Branch, Bronx, NY USA
2nd Roisin Anne Hughes Irish Minstrels, Glasgow, Scotland
3rd Áoife Ní Chuinneagáin Crosskeys Killnaleck, An Cabhán

2A Bosca Ceoil / Button Accordion (Faoi 12)
1st Ademar O’Connor Éadan Doire, Uibh Faili
2nd Joseph Mannion Craobh Na gComarach, Port Láirge
3rd Cathal Greene Ros Cré, Tiobraid Árann

2B Bosca Ceoil / Button Accordion (12-15)
1st Keelan Mac Craith Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann
2nd Diarmuid Faherty Portarlington, Co Laoise
3rd John McCann Lisnaskea, Fear Manach

2C Bosca Ceoil / Button Accordion (15-18)
1st Uinseann Ó Murchú Aanagh, Gorey Loch Garman
2nd Colm Ó Slatara Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann
3rd Emma Corbett Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

2D Bosca Ceoil / Button Accordion (O18)
1st Michael Curran Clogher Valley, Tír Eoghain
2nd Daithi O Gormflaidh Paddy Killoran Sligeach
3rd Fergus Bogue Ballinagh, An Cabhán

3A Feadóg Mhór / Flute (Faoi 12)
1st Diarmuid Brady Cill Achaidh, Uibh Faili
2nd Aideen Quinlan Finuge, Ciarraí
3rd Emily Ní Chondúin Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.I, Luimneach

3B Feadóg Mhór / Flute (12-15)
1st Conan Marren Sligeach Theas Sligeach
2nd Roibeard Ó Donnabháin Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.I, Luimneach
3rd Colm McMahon Tullycorbet, Muineachán

3C Feadóg Mhór / Flute (15-18)
1st Fergal Breen Doora Barefield, Clár
2nd Conor Harnett Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann
3rd Shauna Ní Chuilinn Paddy Killoran Sligeach

3D Feadóg Mhór / Flute (O18)
1st Siobhán Ní Uirc Craobh na Dúglaise, Corcaigh
2nd Máiréad Ní Chiaraigh Beanntraí, Corcaigh
3rd Fionn Morrison Craobh Naithí,Baile Átha Cliath

4A Feadóg / Whistle (Faoi 12)
1st Iarla McMahon An Bonnan Bui, Ard Mhacha
2nd Maeve Scott Camross, Co Laoise
3rd Cliona Dowling McDonald Camross, Co Laoise

4B Feadóg / Whistle (12-15)
1st Roisín Ní Bhriain Rahan, Uibh Faili
2nd Nada Ní Churraoin An Clochán Gaillimh
3rd Bláithín Kennedy Ormond, Tiobraid Árann

4C Feadóg / Whistle (15-18)
1st Fergal Breen Doora Barefield, Clár
2nd Micheál O’Shea Sliabh Mish, Ciarraí
3rd Ciarán Mac Gearailt Bheartla Uí Fhlatharta Chill Dara

4D Feadóg / Whistle (O18)
1st Yasmin Lynch Seamus Mac Giolla Bhride, Dun Na nGall
2nd Brogan McAuliffe East London, Britain
3rd Audrey Ní Mhurchú An Móta, Westmeath

5A Cáirdín Piano / Piano Accordion (Faoi 12)
1st Fergal Ó Conchubhair Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.I, Luimneach
2nd Alex Morgan East London, Britain
3rd Aiesha Coyle Doire, Doire

5B Cáirdín Piano / Piano Accordion (12-15)
1st Séamus De Faoite Dún Dealgan, Co Lú
2nd Colm McMahon Tullycorbet, Muineachán
3rd Breda Doherty Seamus Mac Giolla Bhride, Dun Na nGall

5C Cáirdín Piano / Piano Accordion (15-18)
1st Ryan Hackett Clogher Valley, Tír Eoghain
2nd Rhianne Ní Cheallaigh Craobh Chuain Gallimh
3rd David Browne Irish Minstrels, Glasgow, Scotland

5D Cáirdín Piano / Piano Accordion (O18)
1st Kevin Murphy Irish Minstrels, Glasgow, Scotland
2nd Jason Turk Ballymuddy, Knockanore, Waterford
3rd Annmarie Acosta Killoran-Clancy-Whelan Branch, Queens,New York, USA

6A Consairtín / Concertina (Faoi 12)
1st Rachel O’Dea Craobh na hInse, Clár
2nd Maeve Scott Camross, Co Laoise
3rd Sebastian Knoop Leacadh Gaillimh

6B Consairtín / Concertina (12-15)
1st Sárán Ó Maolagáin Dún Dealgan, Co Lú
2nd Máire Ní Chonchúir Teampall an Ghleanntáin, Luimneach
3rd Chloe Feeney Clár Chlainne Mhuiris Maigh Eo

6C Consairtín / Concertina (15-18)
1st Aisling Lyons An Tulach, Clár
2nd Conor O’Loughlin Cora Finne, Clár
3rd Aileen de Burca Gort na mBó Maigh Eo

6D Consairtín / Concertina (O18)
1st Ciaran Hanna Coalisland/Clonoe, Tír Eoghain
2nd Paul Clesham Bhaile an Daighin Maigh Eo
3rd Aoife Ní Argáin Cill Fhionntain, BAC 13

7A Píb Uilleann / Uilleann Pipes (Faoi 12)
1st Domhaill O Bradaigh Milltown, An Cabhán
2nd Ciaran de Brun Cumann na bPiobairí Uilleann,Baile Átha Cliath
3rd Cian Smith Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

7B Píb Uilleann / Uilleann Pipes (12-15)
1st Colm O Bhruadair Ceatharlach
2nd Grace ni Gheallagain Cumann na bPiobairí Uilleann,Baile Átha Cliath
3rd Jack Mac Partaláin Ormond, Tiobraid Árann

7C Píb Uilleann / Uilleann Pipes (15-18)
1st Éamon Ó Donnchadha Tlachtga, Contae na Mí
2nd Fergal Breen Doora Barefield, Clár
3rd Cormac Mac Aodhagáin Bheartla Uí Fhlatharta Chill Dara

7D Píb Uilleann / Uilleann Pipes (O18)
1st Cathal Ó Crócaigh Craobh Naithí,Baile Átha Cliath
2nd Tara Howley Kilfenora, Clár
3rd Joseph Armstrong Irish Minstrels, Glasgow, Scotland

8A Cruit / Irish Harp (Faoi 12)
1st Emer Ní Scolaí Clontarf, Baile Átha Cliath
2nd Eilis Ní Neadhán Fred Finn Sligeach
3rd Kate Meaney Lissycasey/Ballynacally, Clár

8B Cruit / Irish Harp (12-15)
1st Siofra Ní Ainle Paddy Killoran Sligeach
2nd Sal Heneghan Caisleán a Bharraigh Maigh Eo
3rd Cara Ní Chiarba Craobh na Sionna, Clár

8C Cruit / Irish Harp (15-18)
1st Niamh McGloin Fred Finn Sligeach
2nd Fiachra O’ Gaoithín An Ceideadh Ros Comáin
3rd Caoimhe Nic Ghiobúin Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.I, Luimneach

8D Cruit / Irish Harp (O18)
1st Eimear Coughlan An Tulach, Clár
2nd Alannah Thornburg Micheál Dáibhéad Maigh Eo
3rd Kavan Donohue Cavan, An Cabhán

9A Orgán Béil / Mouth Organ (Faoi 12)
1st Ristéard Ó Conraoi Gorey/Ballygarrett Loch Garman
2nd Brendan Mallon Aughnamullen, Muineachán
3rd Stephen O’Sullivan Cill Orglan, Ciarraí

9B Orgán Béil / Mouth Organ (12-15)
1st Arlene O’Sullivan Inis Diomáin, Clár
2nd Sarah Ward Droimseanbhoth Liatroma
3rd Laura Ní Dhochartaigh John Dungan, Co. Longfoirt

9C Orgán Béil / Mouth Organ (15-18)
1st Aoife Enright Leac-Snámha, Ciarraí
2nd Rachel Bolger An Ceideadh Ros Comáin

9D Orgán Béil / Mouth Organ (O18)
1st John Horkan Micheál Daibhéad, Béal Átha na Muice, Maigh Eo
2nd Pauline Callinan Croisín, Clár
3rd Joel Andersson Jävrebyn, Sweden

10A Bainseó / Banjo (Faoi 12)
1st Ademar O’Connor Éadan Doire, Uibh Faili
2nd Donagh O’Sullivan An Tulach, Clár
3rd Jack O’Reilly Crosskeys Killnaleck, An Cabhán

10B Bainseó / Banjo (12-15)
1st David Hegarty Clochliath, Clár
2nd Saoirse Ní Charúil Cill na Díoma Gaillimh
3rd Owen Mc Gabhann Joe Callaghan, Co. Longfoirt

10C Bainseó / Banjo (15-18)
1st Aislinn Fegan Rinn Mhic Giolla Rua, An Dún
2nd Theodore O’Connor Éadan Doire, Uibh Faili
3rd Aaron Mackessy Camross, Co Laoise

10D Bainseó / Banjo (O18)
1st Elaine Ní Raghallaigh John Dungan, Co. Longfoirt
2nd Stephen McKee Loup, Doire
3rd Darragh Ó hÓráin Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

11A Maindilín / Mandolin (Faoi 12)
1st Ciara Faherty Portarlington, Co Laoise
2nd Ademar O’Connor Éadan Doire, Uibh Faili
3rd Jack O’Reilly Crosskeys Killnaleck, An Cabhán

11B Maindilín / Mandolin (12-15)
1st Tiarnan O’Connell Craobh Phiarais Uí Ghreagáin,Baile Átha Cliath
2nd Bláithín Kennedy Ormond, Tiobraid Árann
3rd Orla Conde Cavan Town, An Cabhán

11C Maindilín / Mandolin (15-18)
1st Cathal Corbett Cora Finne, Clár
2nd Theodore O’Connor Éadan Doire, Uibh Faili
3rd Darragh Carey Kennedy Ros Cré, Tiobraid Árann

11D Maindilín / Mandolin (O18)
1st Elaine Ní Raghallaigh John Dungan, Co. Longfoirt
2nd James Carson Loch Lao, Aontroim
3rd Cathal O’Connor Portarlington, Co Laoise

12A Pianó / Piano (Faoi 12)
1st Jessica Nea Cill Fhionnúrach, Clár
2nd Caitlín Ní Dháibhís Cluain Chréadhail, Luimneach
3rd Ademar O’Connor Éadan Doire, Uibh Faili

12B Pianó / Piano (12-15)
1st Dónal Knoop Leacadh Gaillimh
2nd Seán Doherty Craobh na hInse, Clár
3rd Barry Conaty Cavan Town, An Cabhán

12C Pianó / Piano (15-18)
1st Conchubhair Ó Brúdair Cora Finne Gaillimh
2nd Colm Ó Slatara Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann
3rd Clare Faherty Portarlington, Co Laoise

12D Pianó / Piano (O18)
1st Connor Kiernan Crosskeys Killnaleck, An Cabhán
2nd Éadaoin Ní Mhaicín Caisleán a Bharraigh Maigh Eo
3rd Paul Clesham Bhaile an Daighin Maigh Eo

13A Mileoideon / Melodeon (Faoi 12)
1st Ademar O’Connor Éadan Doire, Uibh Faili
2nd Liam Browne Inis Cathaigh, Clár
3rd Joseph Mannion Craobh Na gComarach, Port Láirge

13B Mileoideon / Melodeon (12-15)
1st Aislinn Hehir Inis Cathaigh, Clár
2nd Keelan Mac Craith Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann
3rd Diarmuid Faherty Portarlington, Co Laoise

13C Mileoideon / Melodeon (15-18)
1st Colm Ó Slatara Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann
2nd Clare Faherty Portarlington, Co Laoise
3rd Emma Corbett Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

13D Mileoideon / Melodeon (O18)
1st Caoimhe Millar St.Michael’s, Kilmihil, Clár
2nd David Keating Seipéal na Carraige, Corcaigh
3rd Martin Treacy Botha, Fear Manach

14A Rogha Ghléas / Miscellaneous (Faoi 12)
1st Ciara Faherty Portarlington, Co Laoise
2nd Ademar O’Connor Éadan Doire, Uibh Faili
3rd Caoimhe Ní Fhlannabhra Ros Cré, Tiobraid Árann

14B Rogha Ghléas / Miscellaneous (12-15)
1st Celine Ní Shionnáin Ail Finn Ros Comáin
2nd Tiarnan O’Connell Craobh Phiarais Uí Ghreagáin,Baile Átha Cliath
3rd Saoirse Ní Charúil Cill na Díoma Gaillimh

14C Rogha Ghléas / Miscellaneous (15-18)
1st Uinseann Ó Murchú Annagh Gorey Loch Garman
2nd Theodore O’Connor Eadan Doire, Uibh Fháilí
3rd Aoife Mc Carrick Gort na mBó Maigh Eo

14D Rogha Ghléas / Miscellaneous (O18)
1st Alan Ó Fionn Craobh Chronáin, Corcaigh
2nd Siobhán Ní Uirc Craobh na Dúglaise, Corcaigh
3rd Éadaoin Ní Mhaicín Caisleán a Bharraigh Maigh Eo

15A Tionlacan / Accompaniment (Faoi 12)
1st Caoimhe Ní Moráin Bannow Loch Garman
2nd Liam Ó Muineacháin Craobh Chronáin, Corcaigh
3rd Ciara McDermott An Clochán Gaillimh

15B Tionlacan / Accompaniment (12-15)
1st Mac Dara Ó Faoláin Craobh Na gComarach, Port Láirge
2nd Darragh McCague É. Ó Muirí, Muineachán
3rd Kieran Flanagan Martin Mulvihill Branch,Pearl River, New York, USA

15C Tionlacan / Accompaniment (15-18)
1st Conchubhair Ó Brúdair Cora Finne Gaillimh
2nd Jack Warnock Loup, Doire
3rd Clare Faherty Portarlington, Co Laoise

15D Tionlacan / Accompaniment (O18)
1st Marc Mac Criostail Clogher Valley, Tír Eoghain
2nd Kevin Murphy Irish Minstrels, Glasgow, Scotland
3rd Alannah Thornburg Micheál Dáibhéad Maigh Eo

16A Bodhrán / Bodhrán (Faoi 12)
1st Paraic Neeson Bellaghy, Doire
2nd Joe Mannion Craobh Na gComarach, Port Láirge
3rd Bram Pomplas Tom Finucane Branch, Rochester, New York USA

16B Bodhrán / Bodhrán (12-15)
1st Padraig Ó Dughaill Tuaisceart Loch Garman
2nd Rian Biesty Baile RosComáin Ros Comáin
3rd Cathal O’Murchu Ring of Gullion, Ard Mhacha

16C Bodhrán / Bodhrán (15-18)
1st Conal McCormack Baile Idir Dha Abhainn Sligeach
2nd Alana Flynn Ring of Gullion, Ard Mhacha
3rd Maria Coleman Craobh Chualann, Baile Átha Cliath

16D Bodhrán / Bodhrán (O18)
1st Dale McKay Portlaoise, Co Laoise
2nd Ciara Ní Chonghaile Portlaoise Co. Laoise
3rd Cáit Ní Choirc Emyvale, Muineachán

17A Drumaí Céilí / Céilí Band Drums (Faoi 12)
1st Aodhán Brennan Tullycorbet, Muineachán
2nd Rian O’Siordain Paddy Killoran Sligeach
3rd Colin Carney Clogher Valley, Tír Eoghain

17B Drumaí Céilí / Céilí Band Drums (12-15)
1st Conor Quinn Tullycorbet, Muineachán
2nd Colm O Conghaile Tireragh Sligeach
3rd Shane Maguire Corcaghan, Muineachán

17C Drumaí Céilí / Céilí Band Drums (15-18)
1st Fintan Hackett É. Ó Muirí, Muineachán
2nd Sonia Hackett É. Ó Muirí, Muineachán
3rd Eamonn Mac Giollageanáin Tireragh Sligeach

17D Drumaí Céilí / Céilí Band Drums (O18)
1st Brian Ó Breathnach Carraig Mhachaire Rois, Muineachán
2nd Mícheál Ó Sioradán Paddy Killoran Sligeach
3rd Jason Mac Aonghusa Tireragh Sligeach

18A Foinn Mhalla, Fidil / Fiddle Slow Airs (Faoi 12)
1st Cillian Ó Cathasaigh Craobh Niall Ó Cathasaigh Baile an Chollaig, Corcaigh
2nd Haley Richardson Delaware Valley Branch, Delaware, USA
3rd Ciara Faherty Portarlington, Co Laoise

18B Foinn Mhalla, Fidil / Fiddle Slow Airs (12-15)
1st Kevin Jansson Craobh Niall Ó Cathasaigh Baile an Chollaig, Corcaigh
2nd Bláithín Kennedy Ormond, Tiobraid Árann
3rd Alex Weir Delaware Valley Branch, Delaware, USA

18C Foinn Mhalla, Fidil / Fiddle Slow Airs (15-18)
1st Róisín Ní Dhonnchú Carrigdhoun, Corcaigh
2nd Jake James Mulligan-Quinn Branch, Queens, New York, USA
3rd Sarah O’Gorman Craobh Na gComarach, Port Láirge

18D Foinn Mhalla, Fidil / Fiddle Slow Airs (O18)
1st Donál Ó Beoláin An Baile Mór, Westmeath
2nd Jason Mac Aonghusa Tireragh Sligeach
3rd Conor Arkins Cora Finne, Clár

19A Foinn Mhalla, Píb Uilleann / Uilleann Pipes Slow Airs (Faoi 12)
1st Cian Smith Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge
2nd Naoise Ó Mearáin Ceol Coolroe, Corcaigh
3rd Isabel Killeen Croisín, Clár

19B Foinn Mhalla, Píb Uilleann / Uilleann Pipes Slow Airs (12-15)
1st Jack Mac Partaláin Ormond, Tiobraid Árann
2nd James O’ Floinn Craobh Chualann, Baile Átha Cliath
3rd Éanna Hyland Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge

19C Foinn Mhalla, Píb Uilleann / Uilleann Pipes Slow Airs (15-18)
1st Robert Fell Sliabh Mish, Ciarraí
2nd Éamon Ó Donnchadha Tlachtga, Contae na Mí
3rd Liam McCullagh Loch Lao, Aontroim

19D Foinn Mhalla, Píb Uilleann / Uilleann Pipes Slow Airs (O18)
1st Patrick Hutchinson Reynolds Hanafin Cooley Branch, MA USA
2nd Siobhán Hogan Bóthar na Trá/Cnoc na Cathrach Gallimh
3rd Joseph Armstrong Irish Minstrels, Glasgow, Scotland

20A Foinn Mhalla, Feadóg Mhór / Flute Slow Airs (Faoi 12)
1st Megan Teague Dromore, Tír Eoghain
2nd Padraig Mac Aodhagáin Béal Chlár Gaillimh
3rd Ellen O’Brien Cavan Town, An Cabhán

20B Foinn Mhalla, Feadóg Mhór / Flute Slow Airs (12-15)
1st Miadhachlughain Ni Dhomhnaill Caislean Nua, An Dún
2nd Conan Marren Sligeach Theas Sligeach
3rd Tomás O Gabháin Fred Finn Sligeach

20C Foinn Mhalla, Feadóg Mhór / Flute Slow Airs (15-18)
1st Ciara Doohan Irish Minstrels, Glasgow, Scotland
2nd Hannah Irwin West London, Britain
3rd Brendan Rowan Dún Búinne, Contae na Mí

20D Foinn Mhalla, Feadóg Mhór / Flute Slow Airs (O18)
1st Máiréad Ní Chiaraigh Beanntraí, Corcaigh
2nd Audrey Ní Mhurchú An Móta, Westmeath
3rd Siobhán Ní Uirc Craobh na Dúglaise, Corcaigh

21A Foinn Mhalla, Feadóg / Whistle Slow Airs (Faoi 12)
1st Cliona Dowling McDonald Camross, Co Laoise
2nd Evan Gloeckner Cathair Phort Láirge
3rd Cian O’Sullivan Cill Áirne, Ciarraí

21B Foinn Mhalla, Feadóg / Whistle Slow Airs (12-15)
1st Conan Marren Sligeach Theas Sligeach
2nd Chloe Ní Riain Maigh Rua/An Cheapach Mhór, Luimneach
3rd Coral Haran North London, Britain

21C Foinn Mhalla, Feadóg / Whistle Slow Airs (15-18)
1st Caoimhe Blennerhassett Craobh Naithí,Baile Átha Cliath
2nd Cairenn Nic Aodhagáin Caladh an Treoigh, Luimneach
3rd Etaoin Rowe West London, Britain

21D Foinn Mhalla, Feadóg / Whistle Slow Airs (O18)
1st Maura Ní Bhriain Caiseal Mumhan, Tiobraid Árann
2nd Brogan McAuliffe East London, Britain
3rd Máiréad Ní Chiaraigh Beanntraí, Corcaigh

22A Foinn Mhalla, Cruit / Irish Harp Slow Airs (Faoi 12)
1st Cáit Ní Ghabháin Fred Finn Sligeach
2nd Eilis Ní Neadhán Fred Finn Sligeach
3rd Emer Ní Scolaí Clontarf, Baile Átha Cliath

22B Foinn Mhalla, Cruit / Irish Harp Slow Airs (12-15)
1st Sal Heneghan Caisleán a Bharraigh Maigh Eo
2nd Lauren Ní Mhurchú Emyvale, Muineachán
3rd Chloe Feeney Clár Chlainne Mhuiris Maigh Eo

22C Foinn Mhalla, Cruit / Irish Harp Slow Airs (15-18)
1st Seamus O’ Flaherty Carna Gaillimh
2nd Niamh McGloin Fred Finn Sligeach
3rd Caoimhe Nic Ghiobúin Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.I, Luimneach

22D Foinn Mhalla, Cruit / Irish Harp Slow Airs (O18)
1st Eimear Coughlan An Tulach, Clár
2nd Éadaoin Ní Mhaicín Caisleán a Bharraigh Maigh Eo
3rd Siobhán Ní Bhuachalla Craobh Chronáin, Corcaigh

23A Ceol Beirte / Duets (Faoi 12)
1st Cushla Murphy, Lara Murphy An Tulach, Clár
2nd Ademar O’Connor, Ellen Reilly Éadan Doire, Rahan Uibh Faili
3rd Ellen O’Gorman, Joseph Mannion Craobh Na gComarach, Port Láirge

23B Ceol Beirte / Duets (12-15)
1st Nada O Chuirrin, Orla Leavy An Clochán Gaillimh
2nd Blaithín Ní Cheinnéide, Keelan Mac Craith Ormond/Baile Uí Choimín, Tiobraid Árann
3rd Orla Felcey, Siobhan Sheehan Tara O’Carolan, Manchester, Britain

23C Ceol Beirte / Duets (15-18)
1st Clara Mannion, Sarah O’Gorman Craobh Na gComarach, Port Láirge
2nd Ciaran Owens, John McCann Lisnaskea/Derrylin, Fear Manach
3rd Niamh Howell, Ruairi Howell Caislean Nua, An Dún

23D Ceol Beirte / Duets (O18)
1st Orlaith McAuliffe, Brogan McAuliffe East London, Britain
2nd Lucia Mac Partlin, Mike Walsh Ormond Tiobraid Árann,/College Road, Cork
3rd Eimear Coughlan, Francis Cunningham An Tulach/Croisín, Clár

24A Ceol Trír / Trios (Faoi 12)
1st Grace Ní Mhuineog, Maebh Ní Dhubhlaigh, Naoise Ní Dhubhlaigh Baile Buí, Uibh Faili
2nd Aoife McGonigle, Fiona Ní Dhughaill, Séamas Ó Dughaill Tuaisceart Loch Garman
3rd Conal Egan, Donagh O’Sullivan, Leah Hunt An Tulach, Clár

24B Ceol Trír / Trios (12-15)
1st Bláithínn Kennedy, Keelan McGrath, Manus Heenan Ormond/Bhaile Uí Choimín,, Tiobraid Árann
2nd Cáit Ní Ghabhain, Siofra Ní Ainle, Tomás O Gabhain Fred Finn Sligeach
3rd Keegan Loesel, Haley Richardson, Alex Weir Delaware Valley Branch, Delaware, USA

24C Ceol Trír / Trios (15-18)
1st Claire Fennell, Clara Mannion, Sarah O’Gorman Craobh Na gComarach, Port Láirge
2nd James Mac Cionnaith, Peadar Mac Cionnaith, Sinéad Nic Cionnaith Clogher Valley, Tír Eoghain
3rd Caoimhe Kilkenny, Catherine Lambe, Ellen Murphy Caisleán a Bharraigh Maigh Eo

24D Ceol Trír / Trios (O18)
1st Eimear Coughlan, Francis Cunningham, Marian Curtin An Tulach/Croisín/Laichtín Naofa
2nd Roisin Anne Hughes, Catriona McArdle, Patricia McArdle Irish Minstrels, Glasgow, Scotland
3rd Caoimhe Ní Chiaráin, Cian O Ciaráin, Daithi Gormley Paddy Killoran Sligeach

25A Bannaí Céilí / Céili Band (Faoi 12)
1st Tulóg An Tulach, Clár
2nd Banna Céilí Craobh na Dúglaise Craobh na Dúglaise, Corcaigh
3rd Inis Óg Cora Finne, Clár

25B Bannaí Céilí / Céili Band (12-15)
1st Burren Cora Finne, Clár
2nd Rolling Waves Caisleán a Bharraigh Maigh Eo
3rd Roscarrig Ceili Band Portarlington, Co Laoise

25C Bannaí Céilí / Céili Band (15-18)
1st Burren Cora Finne, Clár
2nd Crossfields Céilí Band Craobh Chronáin, Corcaigh
3rd Fred Finn Ceilí Band Fred Finn Sligeach

25D Bannaí Céilí / Céili Band (O18)
1st Knockmore Céilí Band Botha, Fear Manach
2nd Knocknashee Céilí Band Paddy Killoran Sligeach
3rd St Roch’s Irish Minstrels, Glasgow, Scotland

26A Grúpaí Ceoil (Faoi 12)
1st Cluain Chréadhail, Luimneach Cluain Chréadhail, Luimneach
2nd Tuaisceart Loch Garman Tuaisceart Loch Garman
3rd Croisín Croisín, Clár

26B Grúpaí Ceoil (12-15)
1st Tigh na Coille Craobh na Coradh, Clár
2nd Scléip Craobh Naithí,Baile Átha Cliath
3rd Grúpa Ceoil Ceoltoirí Chronáin Craobh Chronáin, Corcaigh

26C Grúpaí Ceoil (15-18)
1st Grúpa Ceoil Ceoltóirí Chronáin Craobh Chronáin, Corcaigh
2nd Fred Finn Fred Finn Sligeach
3rd CCÉ, Teampall an Ghleanntáin Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

26D Grúpaí Ceoil (O18)
1st Ceoltóirí Cois Féile Listowel, Ciarraí
2nd Ceoltóirí Knockfennel Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.I, Luimneach
3rd Tigh na Coille Craobh na Coradh, Clár

27F Bannaí Máirseála, Cairdín / Accordion Marching Band (Faoi 18)
1st Fanad Accordion Band Fanad Dun Na nGall
2nd Letterkenny Community Band Letterkenny, Dun Na nGall
3rd K&S Accordion Band Kentstown Co. Meath

27D Bannaí Máirseála, Cairdín / Accordion Marching Band (O18)
1st Holy Cross Attical, An Dún
2nd St. Brigid’s Accordion Band Jonesborough, Ard Mhacha

28F Bannaí Máirseála, Feadóg Mhór / Flute Marching Band (Faoi 18)
1st
2nd
3rd

28D Bannaí Máirseála, Feadóg Mhór / Flute Marching Band (O18)
1st Mulladuff Kincasslagh Dún na nGall
2nd Maghery Fife & Drum Dún Na nGall

29F Bannaí Máirseála, Rogha Ghléas / Miscellaneous Marching Band (Faoi 18)
1st Donegal Town Community Band Donegal, Dun Na nGall
2nd Cloich Cheannfhaola Cloich Cheann Fhaola, Dun Na nGall
3rd St Kevin’s Marching Band Ferns Ferns Loch Garman

29D Bannaí Máirseála, Rogha Ghléas / Miscellaneous Marching Band (O18)
1st Ramelton Town Snr Miscellaneous Band Dún na nGall
2nd Buncrana Band Buncrana, Dun Na nGall

30E Bannaí Máirseála, Píb / Pipe Marching Band (Aon Aois/Any Age)
1st Corduff Pipe Band Cordiff, Muineachán
31A Amhránaíocht ar an Sean Nós, Gaeilge (Mná) / Sean Nós Singing, Irish (Ladies) (Faoi 12)
1st Grainne Ni Dhomhnaill Leitir Ceanainn, Dun Na nGall
2nd Caoimhe Ní Fhlatharta Carna Gaillimh
3rd Liadán Canny Maigh Chuilin Gaillimh

31B Amhránaíocht ar an Sean Nós, Gaeilge (Mná) / Sean Nós Singing, Irish (Ladies) (12-15)
1st Caitríona Ní Thiarnáin Caisleán a Bharraigh Maigh Eo
2nd Méabhdh Ní Dhuinnín Lachtaín Naofa, Corcaigh
3rd Dearbhla Ní Sceallaín Clogher Valley, Tír Eoghain

31C Amhránaíocht ar an Sean Nós, Gaeilge (Mná) / Sean Nós Singing, Irish (Ladies) (15-18)
1st Rút Scurlóg Tlachtga, Contae na Mí
2nd Clíodhna Nic Éinrí Sligeach Theas Sligeach
3rd Síle Ní Shuibhne Baile Mhic Íre Maghchromtha, Co Chorcaí

31D Amhránaíocht ar an Sean Nós, Gaeilge (Mná) / Sean Nós Singing, Irish (Ladies) (O18)
1st Sailí Ní Dhroighneáin Maigh Chuilinn Gaillimh
2nd Clare Horgan Barr na Sráide, Ciarraí
3rd Abby Ní Loingsigh Ceol Coolroe, Corcaigh

32A Amhránaíocht ar an Sean Nós, Gaeilge (Fir) / Sean Nós Singing, Irish (Men) (Faoi 12)
1st Fionn Mac Duarcáin Tlachtga, Contae na Mí
2nd Liam Ó Brúdair Teampall an Ghleanntáin, Luimneach
3rd Pearse O’Lorcain An Bonnan Bui, Ard Mhacha

32B Amhránaíocht ar an Sean Nós, Gaeilge (Fir) / Sean Nós Singing, Irish (Men) (12-15)
1st Mairtín Ó Cathasaigh Cr. An Ághasaigh, Ciarraí
2nd Diarmaid Ó Donnchadha Tlachtga, Contae na Mí
3rd Trevor Ó hÉalaithe Lachtaín Naofa, Corcaigh

32C Amhránaíocht ar an Sean Nós, Gaeilge (Fir) / Sean Nós Singing, Irish (Men) (15-18)
1st Naoise Mac Cathmhaoil John The Tae, Dun Na nGall
2nd Proinnsias Ó Cathasaigh Cr. An Ághasaigh, Ciarraí
3rd Seamus O’ Flaherty Carna Gaillimh

32D Amhránaíocht ar an Sean Nós, Gaeilge (Fir) / Sean Nós Singing, Irish (Men) (O18)
1st Anraí Ó Domhnaill Leitir Ceanainn, Dun Na nGall
2nd Seosamh Ó Críodáin Lachtaín Naofa, Corcaigh
3rd Benedict O’Floinn Craobh Chualann, Baile Átha Cliath

33A Songs in English (Ladies) / Amhráin Bhéarla (Mná) (Faoi 12)
1st Maggie Moynihan Sráid an Mhuilinn, Corcaigh
2nd Caoimhe Ní Fhlatharta Cloghán Gaillimh
3rd Shania Holland Clogher Valley, Tír Eoghain

33B Songs in English (Ladies) / Amhráin Bhéarla (Mná) (12-15)
1st Aoife Ní Dhálaigh East Clare, Clár
2nd Dearbhla Ní Sceallaín Clogher Valley, Tír Eoghain
3rd Shauna O Leary Kilcummin, Ciarraí

33C Songs in English (Ladies) / Amhráin Bhéarla (Mná) (15-18)
1st Molly O’Riordan Martin Mulvihill Branch,Pearl River, New York, USA
2nd Bláithín Ní Laithimh Kilteel/Eadestown Chill Dara
3rd Etaoin Rowe West London, Britain

33D Songs in English (Ladies) / Amhráin Bhéarla (Mná) (O18)
1st Cáit Ní Bhrúdair Uí Mhurchú Teampall an Ghleanntáin, Luimneach
2nd Julie-Ann McCaffrey Derrylin, Fear Manach
3rd Caoimhe Ní Chiaráin Paddy Killoran Sligeach

34A Songs in English (Men) / Amhráin Bhéarla (Fír) (Faoi 12)
1st Paddy Heneghan Caisleán a Bharraigh Maigh Eo
2nd John Power Sliabh Mish, Ciarraí
3rd Iarla McMahon An Bonnan Bui, Ard Mhacha

34B Songs in English (Men) / Amhráin Bhéarla (Fír) (12-15)
1st Jaic Ó hÉalaithe Lachtaín Naofa, Corcaigh
2nd Mairtín Ó Cathasaigh Cr. An Ághasaigh, Ciarraí
3rd Lucas Ó Meachair Baile Buí, Uibh Faili

34C Songs in English (Men) / Amhráin Bhéarla (Fír) (15-18)
1st Anthony Kavanagh Clár Chlainne Mhuiris Maigh Eo
2nd Gareth Maguire Derrylin, Fear Manach
3rd Proinnsias Ó Cathasaigh Cr. An Ághasaigh, Ciarraí

34D Songs in English (Men) / Amhráin Bhéarla (Fír) (O18)
1st Micheál O’Shea Sliabh Mish, Ciarraí
2nd Niall Wall Enniscorthy Loch Garman
3rd Pat Fulton Rahan, Uibh Faili

35A Feadaíl / Whistling (Faoi 12)
1st Diarmaid O’ Murchú Bannow Loch Garman
2nd Cathal Magee Rinn Mhic Giolla Rua, An Dún
3rd Breandan O’Shuilleabain Ring of Gullion, Ard Mhacha

35B Feadaíl / Whistling (12-15)
1st Cónall Clancy Bannow Loch Garman
2nd Séamus Ó hIcí Craobh na Dúglaise, Corcaigh
3rd Joe Gibbons Béal Átha na Slua Gaillimh

35C Feadaíl / Whistling (15-18)
1st Naomi de Búrca An Sciobairín, Corcaigh
2nd Grace Barron Bannow Loch Garman
3rd Proinnsias Ó Cathasaigh Cr. An Ághasaigh, Ciarraí

35D Feadaíl / Whistling (O18)
1st Séamus Ó hAirtnéide Caisleán Uí Chonaill/Athán/B.I, Luimneach
2nd Michael Ryan Ros Cré, Tiobraid Árann
3rd Donal Tydings Craobh Thrá Lí, Ciarraí

36A Portaireacht / Lilting (Faoi 12)
1st Liam Clancy Croisín, Clár
2nd Verona Ní Loinsigh Baile Buí, Uibh Faili
3rd Liam Ó Brúdair Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

36B Portaireacht / Lilting (12-15)
1st Celine Ní Shionnáin Ail Finn Ros Comáin
2nd Ciara Ní Scanláin Paddy Killoran Sligeach
3rd Tara Nic Giolla Seanáin Baile Mhuineacháin, Muineachán

36C Portaireacht / Lilting (15-18)
1st Niamh Geoghegan Cavan Town, An Cabhán
2nd Edel McBride Trí Leac, Tír Eoghain
3rd Diarmuid Mac Curtáin Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

36D Portaireacht / Lilting (O18)
1st Donal Tydings Craobh Thrá Lí, Ciarraí
2nd Aoife Colféir Bannow, Loch Garman
3rd Éadaoin Ní Mhaicín Caisleán a Bharraigh Maigh Eo

37E Amhrán Nua Cheaptha (Gaeilge) / Newly Composed Song (Irish) (Aon Aois/Any Age)
1st Seán Ó Muimhneacháin Lachtaín Naofa, Corcaigh
2nd Aoife Enright Leac-Snámha, Ciarraí
3rd Jim McGrory Irish Minstrels, Glasgow, Scotland

38E Newly Composed Song (English) / Amhrán Nua Cheaptha (Béarla) (Aon Aois/Any Age)
1st Etaoin Rowe West London, Britain
2nd Bríd Leonard Leac-Snámha, Ciarraí
3rd Julie-Ann McCaffrey Derrylin, Fear Manach

39E Píosa Ceoil Nua Cheaptha / Newly Composed Tune (Aon Aois/Any Age)
1st Donagh McElligott Leac-Snámha, Ciarraí
2nd Jody Moran West Wondonga, Victoria, Australia
3rd Michaél Mac Mathúna Moyvilla West, Clarinbridge Gaillimh

 40A Rince Céilí 8 (Mná) / 8 Hand Céilí (Ladies) (Faoi 12)
1st Cill Áirne CCÉ, Alice O’Donoghue Cill Áirne, Ciarraí
2nd Cill Áirne CCÉ, Spa, Islínn Ní Chróinín Cill Áirne, Ciarraí
3rd Caisleán Nua Caelinn McGrath Caisleán Nua, Tiobraid Árann

40B Rince Céilí 8 (Mná) / 8 Hand Céilí (Ladies) (12-15)
1st Cill Áirne CCÉ, Spa, Roisín Ní Bhriain Cill Áirne, Ciarraí
2nd Glenflesk CCÉ Glenflesk, Ciarraí
3rd Bóthar Buí Craobh Chronáin, Corcaigh

40C Rince Céilí 8 (Mná) / 8 Hand Céilí (Ladies) (15-18)
1st Ros Cré Ros Cré, Tiobraid Árann
2nd Glenflesk CCÉ Glenflesk, Ciarraí
3rd Caisleán Nua, Cliona Condon Caisleán Nua, Tiobraid Árann

40D Rince Céilí 8 (Mná) / 8 Hand Céilí (Ladies) (O18)
1st Caisleán Nua, Sinéad Grant Caisleán Nua, Tiobraid Árann
2nd Sliabh Luachra Sliabh Luachra, Ciarraí
3rd Foirne Rince Muineachán Emyvale, Muineachán

41A Rince Céilí 8 / 8 Hand Céilí (Mixed) (Faoi 12)
1st Glenflesk CCÉ Glenflesk, Ciarraí
2nd Bóthar Buí Craobh Chronáin, Corcaigh
3rd Foirne Rince Muineachán Emyvale, Muineachán

41B Rince Céilí 8 / 8 Hand Céilí (Mixed) (12-15)
1st Sliabh Mish CCÉ Sliabh Mish, Ciarraí
2nd Cill Áirne CCÉ, Rachel Doheny Cill Áirne, Ciarraí
3rd Cill Áirne CCÉ,Spa, Scott O’Meara Cill Áirne, Ciarraí

41C Rince Céilí 8 / 8 Hand Céilí (Mixed) (15-18)
1st Foirne Rince Muineachán Emyvale, Muineachán
2nd Carrig Beag Irish Minstrels, Glasgow, Scotland

41D Rince Céilí 8 / 8 Hand Céilí (Mixed) (O18)
1st Emyvale, Muineachán Emyvale, Muineachán
2nd Teampall an Ghleanntáin Teampall an Ghleanntáin, Luimneach
3rd Craobh Bheartla Uí Fhlatharta Bheartla Uí Fhlatharta, Cill Dara

42A Rince Céilí 4 (Mná) / 4 Hand Céilí (Ladies) (Faoi 12)
1st Baile Buí B Baile Buí, Uibh Faili
2nd Kilcummin CCÉ Kilcummin, Ciarraí
3rd Cill Áirne CCÉ, Spa Cill Áirne, Ciarraí

42B Rince Céilí 4 (Mná) / 4 Hand Céilí (Ladies) (12-15)
1st Bóthar Buí Craobh Chronáin, Corcaigh
2nd Cill Áirne CCÉ, Spa, Áine Brosnan Cill Áirne, Ciarraí
3rd Birr C.C.E Birr, Uibh Faili

42C Rince Céilí 4 (Mná) / 4 Hand Céilí (Ladies) (15-18)
1st Cill na Sean Rátha Cill na Sean Rátha, An Cabhán
2nd Sliabh Mish CCÉ Sliabh Mish, Ciarraí
3rd Ros Cré, Aoife Gilligan Ros Cré, Tiobraid Árann

42D Rince Céilí 4 (Mná) / 4 Hand Céilí (Ladies) (O18)
1st Gleann Fleisce A Gleann Fleisce, Ciarraí
2nd Cill na Sean Rátha Cill na Sean Rátha, An Cabhán
3rd Sliabh Luachra Sliabh Luachra, Ciarraí

43A Rince Céilí 4 / 4 Hand Céilí (Mixed) (Faoi 12)
1st Glenflesk CCÉ, Mary Foley Glenflesk, Ciarraí
2nd Cill Áirne CCÉ, Liam Healy Cill Áirne, Ciarraí
3rd Tuaisceart Loch Garman Tuaisceart Loch Garman

43B Rince Céilí 4 / 4 Hand Céilí (Mixed) (12-15)
1st Sliabh Mish CCÉ, Máirtín’s Sliabh Mish, Ciarraí
2nd Cill Áirne CCÉ, Ciaran Quigley Cill Áirne, Ciarraí
3rd Bóthar Buí Craobh Chronáin, Corcaigh

43C Rince Céilí 4 / 4 Hand Céilí (Mixed) (15-18)
1st Sliabh Mish CCÉ, Heather’s Sliabh Mish, Ciarraí
2nd Foirne Rince Muineachán B Emyvale, Muineachán
3rd Foirne Rince Muineachán A Emyvale, Muineachán

43D Rince Céilí 4 / 4 Hand Céilí (Mixed) (O18)
1st Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge
2nd Naomh Chiaráin Craobh Naomh Chiaráin, Ciarraí
3rd Teampall an Ghleanntáin A Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

44A Rince Seit (Mná) / Full Set (Ladies) (Faoi 12)
1st Cill Áirne CCÉ, Spa, Shona Murphy Cill Áirne, Ciarraí
2nd Cill Airne CCÉ, Spa, Edel Cill Áirne, Ciarraí
3rd Droim ar Snámh Droim ar Snámh Liatroma

44B Rince Seit (Mná) / Full Set (Ladies) (12-15)
1st Bóthar Buí Craobh Chronáin, Corcaigh
2nd Cill Áirne CCÉ, Spa, Megan Cronin Cill Áirne, Ciarraí
3rd Abbeyknockmoy Donna Abbeyknockmoy Donna Gaillimh

44C Rince Seit (Mná) / Full Set (Ladies) (15-18)
1st Abbeyknockmoy Gaillimh Abbeyknockmoy Gaillimh
2nd Cill Áirne CCÉ, Spa, Alice Culloty Cill Áirne, Ciarraí
3rd Droim ar Snámh, Co Liatroma Droim ar Snámh, Co Liatroma

44D Rince Seit (Mná) / Full Set (Ladies) (O18)
1st Spa – Cill Áirne Cill Áirne, Ciarraí
2nd Rithim an Chláir Laichtín Naofa, Clár
3rd Abbeyknockmoy Abbeyknockmoy Gaillimh

45A Rince Seit / Full Set (Mixed) (Faoi 12)
1st St.Brendan’s Lissycasey/Ballynacally, Clár
2nd Cill Áirne CCÉ, Spa, Scott O’Meara Cill Áirne, Ciarraí
3rd Abbeyknockmoy Glen Abbeyknockmoy Glen Gaillimh

45B Rince Seit / Full Set (Mixed) (12-15)
1st Abbeyknockmoy Deane Abbeyknockmoy Deane Gaillimh
2nd Cill Áirne CCÉ, Spa, Liam Spillane Cill Áirne, Ciarraí
3rd Abbeyknockmoy Colin Abbeyknockmoy Colin Gaillimh

45C Rince Seit / Full Set (Mixed) (15-18)
1st Rithim an Chláir Laichtain Naofa, Clár
2nd Cill Áirne CCÉ, Spa, Gearóid Joy Cill Áirne, Ciarraí
3rd Crosserlough An Cabhán

45D Rince Seit / Full Set (Mixed) (O18)
1st Céimeanna – Cill Áirne Cill Áirne, Ciarraí
2nd Raecaol Raecaol, Ciarraí
3rd Munterconnacht An Cabhán

46F Rince Leath-Seit / Half Set (Mixed) (Faoi 18)
1st Kilcummin CCÉ, Patrick O’Callaghan Kilcummin, Ciarraí
2nd Bóthar Buí Craobh Chronáin, Corcaigh
3rd Choisdellibhe/Roisín Bn Uí Cheallaigh Choisdellibhe/Roisín Bn Uí Cheallaigh Maigh Eo

46D Rince Leath-Seit / Half Set (Mixed) (O18)
1st Átha ‘n Caoire Átha ‘n Caoire, Corcaigh
2nd Cill Áirne CCÉ, Gary Daly Cill Áirne, Ciarraí
3rd Raecaol Raecaol, Ciarraí

47L Rince Seit / Full Set (Mixed) (O35)
1st Kilcummin CCÉ Kilcummin, Ciarraí
2nd Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart Ballyduff/Ballinvella/Ballysaggart, Port Láirge
3rd Tulla Set Dancers An Tulach, Clár

48A Rince ar an Sean Nós (Faoi 12)
1st Rian Mac Eoin Béal Átha na mBuilli Ros Comáin
2nd Riain Ó Sioradáin Paddy Killoran Sligeach
3rd Eoin Killeen Mullagh, Clár

48B Rince ar an Sean Nós (12-15)
1st Ryan Beisty Baile Ros Comáin Ros Comáin
2nd Lillie Crossley Droim ar Snámh Liatroma
3rd Aaron Mac Fhlancadh Baile Idir Dha Abhainn Sligeach

48C Rince ar an Sean Nós (15-18)
1st Karen Tansey Paddy Killoran Sligeach
2nd Davóg de Fréine Choisdellibhe/Roisín Bn Uí Cheallaigh Maigh Eo
3rd Caoimhe Ní Mhaolagáin Paidí Bán O’Broin

48D Rince ar an Sean Nós (O18)
1st John Joyce Cloghán Gaillimh
2nd Cáit Ní Churtáin Teampall an Ghleanntáin, Luimneach
3rd Frank Sweeney Cloich Cheannfhaola, Dun na Gall

49G Comhrá Gaeilge (Faoi 9)
1st Ellen de Búrca Lachtaín Naofa, Corcaigh
2nd Iseult Ní Riordáin Lachtaín Naofa, Corcaigh
3rd Ethan McCarron Baile Mhuineacháin, Muineachán

49H Comhrá Gaeilge (9-11)
1st Ruadhan Mac Giolla Phadraig Craobh Chualann,Baile Átha Cliath
2nd Somhairle Mathers Baile An Chaistil, Aontroim
3rd Seoda Ní Chaoimh Cuinche, Clár

49I Comhrá Gaeilge (11-13)
1st Ciara Mathers Baile An Chaistil, Aontroim
2nd Aisling Ní Ghallchóir Baile Mhuineacháin, Muineachán
3rd Niamhí Blennerhassett Craobh Naithí,Baile Átha Cliath

49J Comhrá Gaeilge (13-15)
1st Katie Ní Chléire Baile Mhuineacháin, Muineachán
2nd Cliona Ni Gallachoir Cloich Cheannfhaola, Dun Na nGall
3rd Tomás O Gabháin Fred Finn Sligeach

49K Comhrá Gaeilge (15-18)
1st Niamh Ní Éalatha Teampall an Ghleanntáin, Luimneach
2nd Fiachra O C-Fionnghaill Mountmellick, Co Laoise
3rd Gearóid Ó Cróinín Clontarf, Dublin 3